Urodziny w Zakopanem

Zakopane ma do zaoferowania naprawdę wiele! Ponadprzeciętne widoki, rozpościerające się szeroko w każdej części miasta oraz niezwykły folkowy klimat miejsca sprawia, że do zimowej stolicy Polski chętnie przybywa coraz więcej turystów. Zakopane kusi niezliczoną ilością atrakcji – od wielogodzinnych posiedzeń w restauracjach i karczmach, przez pobyt w termach i kąpieliskach, czy po prostu turystyka piesza, a także narciarstwo. Jest zatem idealnym miejscem na imprezy zorganizowane! Gdzie więc spędzić swoje urodziny?

Chochołowskie termy
Są największym kompleksem termalnym na całym Podhalu. Co takiego znajduje się w strefie basenowej? Oprócz trawiastych i piaszczystych plaż oraz szumu pobliskiego Dunajca, termy oferują dostęp m.in. do basenów whirpool z wodą termalną oraz solankową, basenów wewnętrznych i zewnętrznych z atrakcjami wodnymi, solnej groty, beczek termalnych z siarkową wodą oraz wodą solankową jodowaną, a także do tekstylnej sauny suchej. Na terenie kompleksu znajdują się również zjeżdżalnie, które dostarczą nie zapomnianych przeżyć.

Wyciągi narciarskie
Jednym z kilku istniejących wyciągów narciarskich jest Biały Potok. Na terenie kompleksu znajdują się cztery wyciągi orczykowe na łagodnym, wspaniale przygotowanym stoku o nie wielkim przewyższeniu, co daje możliwość nauki jazdy na nartach, a także bezpieczne szosowanie po trasie. Jedną z atrakcji, które oferuje stok jest przejazd na gumowym pontonie za skuterem śnieżnym, czyli tzw. snowrafting. Znajdzie się również coś dla naszych milusińskich – Fun-Park zapewnia zabawy na śniegu, tor przeszkód oraz śnieżne hopki.Na terenie Wyciągu znajduje się Szałas Góralski, który oferuje potrawy barowe, gdzie można się posilić po wyczerpującym dniu na stoku.

Atrakcje w plenerze
Urodziny można spędzić również w zupełnie inny sposób. Możemy polecieć balonem, wziąć udział w lotach widokowych samolotem lub śmigłowcem, skakać ze spadochronu, jeździć na skuterach śnieżnych, skakać na bungee, czy też zorganizować paintballa. Doskonałym pomysłem jest również jazda konna w terenie, czy udział w zawodach strzeleckich. Dla mniej aktywnych dobrym pomysłem będzie zorganizowanie imprezy w góralskiej karczmie, przy muzyce na żywo, z grillem oraz tańcami, a takich miejsc w Zakopanem z pewnością nie brakuje.
 

O serwisie

Wybierasz się na wakacje w Tatry z rodziną? Poznaj najciekawsze miejsca i najlepsze miejsca noclegowe.

www.krzeptowki.pl/

Kontakt

802 569 785

kontakt@slobity.com.pl

Galeria