Góralskie pensjonaty w Zakopanem przystosowane dla całych rodzin

Zakopane jest idealnym miejscem na wakacyjny wypoczynek. Dlaczego? Zakopane to górska miejscowość. Bajeczne widoki, niepowtarzalne powietrze, wędrówki po górach, cisza i spokój. To właśnie zachęca niezliczoną liczbę turystów. To właśnie tutaj znajdą dla siebie miejsce zarówno szaleni ludzie kochający zabawę i adrenalinę, a także chętni przygód turyści kochający góry. Jest również idealnym miejscem na rodzinne wakacje. Wiadomo, jak ważne jest znalezienie odpowiedniego obiektu wypoczynkowego na urlop z dziećmi. Gdzie warto pojechać i gdzie się zatrzymać podróżując z najmłodszymi?

Dom wczasowy u Józefa
Obiekt ten oferuje sześćdziesiąt miejsc noclegowych w pokojach 2, 3, 4 i 5 osobowych. Część pokoi posiada balkon z widokiem na przepiękną panoramę Tatr. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę oraz telewizor. Co więcej, w budynku znajduje się sala bankietowa oraz jadalnia, gdzie można posilić się wspaniałymi domowymi posiłkami po wielogodzinnych wędrówkach. Organizowane są również kolonie, zielone szkoły, ogniska oraz pieczenie barana. Dom wczasowy oferuje również biesiady przy muzyce, które pozwolą poznać kulturę i zwyczaje górali. Oczywiście znajduję się tutaj również udogodnienia dla rodzin z dziećmi w postaci Sali zabaw, sali telewizyjnej, sali gier oraz świetlica, a także boisko sportowe.

Dom wczasowy Harenda
Dom Harenda jest nowo otwartym obiektem położonym w niezwykle malowniczej scenerii w bezpośrednim sąsiedztwie Zakopanego. Obiekt posiada pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami o wysokim standardzie. Każdy pokój posada balkon oraz telewizor. Na każdym piętrze znajduje się aneks kuchenny dostępny dla gości, a także duża stołówka, w której istnieje możliwość całodziennego wyżywienia. Przy budynku znajduje się duży plac zabaw. Atrakcją tego miejsca jest kolej krzesełkowa Harenda oraz Gubałówka. W niewielkiej odległości od kwatery mieści się muzeum Jana Kasprowicza, piękny, zabytkowy kościół Jana Ewangelisty. W okolicy znajduje się wiele sklepów co jest zaletą przy wakacjach z małymi dziećmi. Dom wczasowy oferuje również możliwość zorganizowania ogniska z muzyką góralską.

O serwisie

Wybierasz się na wakacje w Tatry z rodziną? Poznaj najciekawsze miejsca i najlepsze miejsca noclegowe.

www.krzeptowki.pl/

Kontakt

802 569 785

kontakt@slobity.com.pl

Galeria