Góralskie pensjonaty w Zakopanem

Zakopane jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast w Polsce. Nie bez powodu jest jednym najpopularniejszych ośrodków wypoczynkowych w Polsce – nie zależnie od pory roku. Z roku na rok swoją niezwykłą atrakcyjnością przyciąga coraz większą liczbę turystów. Dlaczego ludzie tak chętnie tu przybywają? Chcą poczuć zew przepięknej polskiej natury, a także ciszę i spokój. Jest to Jedyne takie miejsce, w którym łączy się ze sobą wszystko to co doskonale, co urokliwe i przede wszystkim warte tego, by tam właśnie być – góry, świeże powietrze, cudowne krajobrazy i niezwykła góralska architektura i kultura. Gdzie można zatrzymać się w Zakopanem?

Góralska Chata
Chata oferuje pokoje i apartamenty 2, 3 i 4 osobowe oraz dwupoziomowy pokój dla grup zorganizowanych lub rodziny. Oczywiście wszystkie pokoje posiadają łazienkę. Pokoje urządzone są w stylu góralskim, wykonane przez lokalnych rzemieślników i twórców ludowych – wyłącznie z naturalnych materiałów. Każdy z pokoi zapewnia niesamowity komfort i godny wypoczynek. Przy chacie mieści się restauracja Rzym Pod Tatrami, która z pewnością zaspokoi podniebienia najbardziej wybrednych smakoszy, a także tych którzy wracają z górskich pieszych wycieczek i chcą po prostu zjeść coś ciepłego.

Pensjonat Stasieńka
Oferta pensjonatu skierowana jest nie tylko do indywidualnych turystów lecz również dla rodzin z dziećmi oraz zorganizowanych grup. Dla najmłodszych przygotowany jest plac zabaw i tereny zielone do zabaw z piłką. Umiejscowienie pensjonatu umożliwia szybkie dotarcie na stok zimą, a także na szlaki turystyczne przeznaczone do pieszych wędrówek. W pensjonacie znajduje się również sala kominkowa, która wręcz zachęca do wspólnego biesiadowania. Pensjonat oferuje śniadania w formie szwedzkiego stołu, czy obiadokolacje dla zorganizowanych grup.

Pokoje i domki góralskie Javorina
Obiekt Pensjonat i Domki Javorina oferuje zakwaterowanie w tradycyjnych pokojach w stylu góralskim. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z prysznicem oraz lodówkę. Wnętrza pokojów zdobią ręcznie rzeźbione, drewniane meble. zapewnia bezpłatny parking oraz WiFi. Położony jest w odległości 1,8 km od dworca kolejowego i autobusowego w Zakopanem. Malowniczy Tatrzański Park Narodowy jest oddalony od posesji o 1 km. Na miejscu znajduje się również restauracja oferująca dania staropolskie.

O serwisie

Wybierasz się na wakacje w Tatry z rodziną? Poznaj najciekawsze miejsca i najlepsze miejsca noclegowe.

www.krzeptowki.pl/

Kontakt

802 569 785

kontakt@slobity.com.pl

Galeria