Sylwester na stoku w Zakopanem i okolicach

Zakopane jest jednym z najczęściej odwiedzanych miast w południowej Polsce. Nie bez powodu jest jednym najpopularniejszych ośrodków wypoczynkowych w Polsce – nie zależnie od pory roku. Swoją niezwykłą atrakcyjnością przyciąga coraz większą liczbę turystów. Jest idealnym miejscem nie tylko do rozpoczynania górskich, pieszych wypraw, ale również narciarskich szaleństwa na stokach. To również doskonałe miejsce, aby pożegnać stary i powitać nowy rok. Gdzie szusować na stokach w Sylwestra i jakie kwatery rezerwować?

Stacja narciarska Dwie Doliny
Ta malowniczo położona stacja narciarska Muszyna- Wierchomla zalicza się do czołówki najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w Polsce. Mogą się tutaj odnaleźć fani nart, snowboardu – Ci początkujący jak i zaawansowani. Trasy zjazdowe dostarczają maksimum wrażeń, ponieważ są szerokie a ich łączna powierzchnia wynosi ponad 100 ha! Niezwykłą popularnością cieszą się tutaj zabawy Sylwestrowe. Właściciele stoku oferują specjalne sylwestrowe karnety, natomiast zaraz przed północą odbywa się tutaj wspólny zjazd z pochodniami. Co więcej, gościom oferuje się zabawę pod gołym niebem przy oprawie muzycznej oraz wiele otwartych punktów gastronomicznych, które oferują grzańca oraz wspaniałe staropolskie jedzenie, które jest niezwykle ważne po wielogodzinnych szaleństwach na stoku.

Stacja narciarska Ugory
Stacja ta znajduje się w zacisznej części Zakopanego, w pobliżu Tatrzańskiego Parku Narodowego. Znajdują się tutaj dwa wyciągi orczykowe o długości 350 i 400 metrów. Na miejscu znajduje się wypożyczalnia sprzętu, co jest dużym udogodnieniem. Niecały kilometr od stoku znajduje się pensjonat wzorowany na kształt góralskiej chaty, który oferuje zakwaterowanie oraz pożywienie. Dla chętnych w pobliskiej Karczmie Regionalnej odbywa się rok rocznie zorganizowana impreza sylwestrowa, na którą można się udać, za niewielka dopłatą. Po wyczerpującym dniu na stoku, dobrym pomysłem będzie grzaniec, w drewnianej góralskiej chacie,wraz ze znajomymi, przy rozgrzewającym kominku. Taka perspektywa po całym dniu na mrozie brzmi niezwykle zachęcająco, czyż nie?

O serwisie

Wybierasz się na wakacje w Tatry z rodziną? Poznaj najciekawsze miejsca i najlepsze miejsca noclegowe.

www.krzeptowki.pl/

Kontakt

802 569 785

kontakt@slobity.com.pl

Galeria