Domki do wynajęcia w Zakopanem

Zakopane – zimowa stolica Polski oraz całego Podhala, jest nie tylko jednym z najpiękniejszych, ale również najwyżej położonych miast w naszym kraju. Co roku w górskie strony przybywa coraz więcej turystów. Co czyni Zakopane tak atrakcyjnym? Przede wszystkim niezwykle znane są Krupówki, na których obecność jest niemalże obowiązkowa. Nie możemy zostać obojętni również wobec arcydzieł przyrody takich jak Dolina Chochołowska, Kościeliska oraz Pięciu Stawów. Najchętniej odwiedzanym miejscem w okolicy Zakopanego jest Morskie Oko – jezioro, leżące w dolinie Rybiego Potoku. Tak duża liczba turystów niesie za sobą powstawanie nowych miejsc noclegowych. Gdzie najlepiej jest zregenerować swoje siły, po wielogodzinnych wędrówkach po górach?

Willa Nałęcz
Willa ta jest posiadłością z przeszło osiemdziesięcioletnią historią, co nie wątpliwie dodaje jej uroku. Ponadto położona jest przy drodze do jednej z najcudowniejszych dolin tatrzańskich, tj. Dolinie Białego. Co więcej, znajduje się pięć minut od Krupówek, dziesięć minut od skoczni narciarskich oraz krytych pływalni Centralnego Ośrodka Sportowego. Na terenie Willi znajduje się basen, sauny, jacuzzi, sala gimnastyczna, siłownia, squash oraz kręgle. Pokoje dostępne dla gości to: jedno i dwu osobowe, pokoje typu Studio oraz apartamenty – wszystkie w wysokim standardzie. Willa posiada również salę kominkową oraz przepiękną restaurację w folkowym stylu , która serwuje przepyszne domowe, regionalne posiłki – jedne z najlepszych w Zakopanem.

Dom wczasowy Grań
To miejsce noclegowe słynie przede wszystkim z bezbłędnej obsługi – a jeżeli obsługa jest świetna, z pewnością i reszta jest w porządku. Dom wczasowy znajduje się 450 metrów od Krupówek i 800 metrów od parku wodnego oraz niespełna kilometr do znanych skoczni narciarskich oraz wyciągu narciarskiego. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, czajnik elektryczny oraz małą lodówkę, a także – co bardzo ważne dla niektórych gości – prywatną łazienkę z prysznicem, suszarką do włosów i ręcznikami. „Grań” zapewnia również darmową dostęp do sieci oraz restaurację. Lokalizacja sprzyja z pewnością uprawianiu sportów, między innymi narciarstwa, a także turystki pieszej.

O serwisie

Wybierasz się na wakacje w Tatry z rodziną? Poznaj najciekawsze miejsca i najlepsze miejsca noclegowe.

www.krzeptowki.pl/

Kontakt

802 569 785

kontakt@slobity.com.pl

Galeria