Ile kosztuje sklep internetowy?

Jeśli zamierzasz otworzyć swój własny sklep internetowy, to powinieneś zainteresować się kosztami, które się z tym wiążą. Sam skrypt nie musi kosztować ani grosza, lecz jego wdrożenie, zabezpieczenie i konieczność zaimplementowania aplikacji to poważne wydatki. Dziś skupimy się na płatnościach. Dowiesz się ile będzie Cię kosztowało wdrożenie najważniejszego systemu, na jakim opera się każdy sklep - systemu błyskawicznych płatności online.

Po co Ci operator szybkich płatności online?

Usługi takich firm jak Dotpay cieszą się ogromną popularnością w Internecie. Marka współpracuje obecnie z ponad 30 tysiącami sklepów internetowych, którzy cenią szybkie płatności z uwagi na krótki czas realizacji przelewów. Operatorzy współpracują ze wszystkimi bankami w Polsce, dlatego gwarantują dotarcie pieniędzy na konto odbiorcy w kilka chwil, nawet w czasie weekendów. Posiadanie partnera w postaci wiodącego operatora to dzisiaj absolutna podstawa. Żaden sklep nie ma szans odnieść sukces, jeśli nie zapewni swoim konsumentom wszystkich możliwych kanałów płatności.

Ile kosztują aplikacje i do czego Ci są potrzebne?

Aplikacje mobilne na potrzeby m-sklepu mogą kosztować od 100 złotych do kilku tysięcy złotych. Wszystko zależy tak naprawdę od Ciebie. Jeśli chcesz zapewnić swoim konsumentom maksymalną responsywność m-płatności - musisz zadbać o takie bramki, które będą się wyświetlać na wszystkich urządzeniach mobilnych (nawet tych z ekranem panoramicznym).

Posiadanie indywidualnych (czyli zaprojektowanych z myślą o Twoim sklepie) bramek płatności umożliwia Twoim konsumentom każdą formę płatności. Mogą zapłacić Ci przelewem, a mogą skorzystać z opcji płatności odroczonych. Twój sklep i tak odnotuje wpłatę.

Wdrożenie systemu szybkich płatności online to podstawa każdego nowego sklepu internetowego. Zapewniając konsumentom swobodę w płatnościach możesz liczyć na lepszy start, niż przypuszczałeś. Jeśli masz do nas jakieś pytania, to czekamy na nie w komentarzach. 

 

Zobacz również